Hakkımızda

Salmat Basım,sektörde kattığı ilkeleri, çağı yakalayan teknolojisi, müşteri odaklı çalışma anlayışı ve profesyonel bakış açısı ile hep "en iyiyi" amaçlıyor.

Salmat Basım,sektörde kattığı ilkeleri, çağı yakalayan teknolojisi, müşteri odaklı çalışma anlayışı ve profesyonel bakış açısı ile hep "en iyiyi" amaçlıyor. Doğa ve insana duyduğu sorumluluğun yanında, 30 yılı aşkın sektör tecrübesi ile müşterilerini "anlayarak" işe başlayan Salmat, tüm hizmet süreçlerini, örnek bir çalışma ortamında sürdürüyor.

Gelişime yönelik yatırımları ve güçlü altyapısıyla,   üretim parkı ve  45 personeliyle beklentilerin üstünde hizmet sunuyor. Ankarada 3000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren baskı tesisimiz , 81 ilde yayılmış geniş satış ve dağıtım alanı ile birçok sektöre çözüm sunuyor.

Müşterileri ile birebir iletişime geçerek ne istediklerini analiz eden ve buna göre  çözümler geliştiren Salmat; hizmet verdiği ürün grubunun yanında, bünyesinde bulundurduğu yazılım ekibi ile ARTGESOFT  markası adı altında , artırılmış gerçeklik  ve sanal gerçeklik gibi alanlarda da önemli işlere imza atmaktadır.

Tüm bu özelliklerinin yanında, kurumsal gelişimini sürekli kılan güçlü finansal yapısı, detaylar ile ilgilenirken büyük resmi görme anlayışı ve teknolojik yatırımlarıyla Salmat, sektöründe Türkiye'nin önemli kuruluşlarından biridir.

1
İletişim
Zübeyde Hanım Mahallesi, Sebze Bahçeleri Cd. 99/22, 06070 Altındağ/Ankara
0 312 341 10 20
0 312 341 30 50
Bizi Takip Edin
Site ile ilgili açıklamalar buraya yazılacak.
FacebookTwitterinstagram
© Salmat. 2018 tüm hakları saklıdır.